Oferta Pracy !

Jeżeli znasz technologię i masz doświadczenie w pracy na produkcji przy wytwarzaniu wyrobów na bazie żywic poliestrowych, prześlij nam swoje CV.
 skontaktuj się z nami telefonicznie : 56-674-51-55 lub osobiście złóż CV w naszej siedzibie !

Laminator/ Szlifierz / Malarz

Wymagania :
  • wykształcenie zawodowe (np. stolarz, malarz, ślusarz)
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B ( mile widziane)
  • solidność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań
Gotowość do pracy :
  • w systemie dwuzmianowym
Zadania :
  • Praca przy produkcji spoilerów samochodowych, donic poliestrowych, łodzi, koryt sanitarnych.
  • Nanoszenie mat z włókien z tworzyw sztucznych na formach
  • Przesączanie mat z włókien żywicą poliestrową za pomocą wałków
  • Malowanie form żelkotem ( wałek, pędzel)
Oferujemy Państwu:
  • umowę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie zgodne z tabelą taryf branżowych
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Hacom Polyester Sp. z o.o.  Oferujemy możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracy.  Zapewniamy całkowite wsparcie od strony kadrowej we wszelkich kwestiach pracowniczych oraz fachowe wsparcie przy powierzonych zadaniach.

Przy dostarczaniu dokumentów do rekrutacji prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli zgody:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Część informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hacom-Polyester spółka z o.o. z siedzibą Złejwsi Małej

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób pół zautomatyzowany. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami