Oferta Pracy !

Jeżeli znasz technologię i masz doświadczenie w pracy na produkcji przy wytwarzaniu wyrobów na bazie żywic poliestrowych, prześlij nam swoje CV.
dawid@hacom.pl skontaktuj się z nami telefonicznie : 56-674-51-55 lub osobiście złóż CV w naszej siedzibie !

Laminator/ Szlifierz / Malarz

Wymagania :
  • wykształcenie zawodowe (np. stolarz, malarz, ślusarz)
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B ( mile widziane)
  • solidność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań
Gotowość do pracy :
  • w systemie dwuzmianowym
Zadania :
  • Praca przy produkcji spoilerów samochodowych, donic poliestrowych, łodzi, koryt sanitarnych.
  • Nanoszenie mat z włókien z tworzyw sztucznych na formach
  • Przesączanie mat z włókien żywicą poliestrową za pomocą wałków
  • Malowanie form żelkotem ( wałek, pędzel)
Oferujemy Państwu:
  • umowę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie zgodne z tabelą taryf branżowych
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Hacom Polyester Sp. z o.o.  Oferujemy możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych, atrakcyjne warunki wynagrodzenia i pracy.  Zapewniamy całkowite wsparcie od strony kadrowej we wszelkich kwestiach pracowniczych oraz fachowe wsparcie przy powierzonych zadaniach.